Červen 2008

Miloslav Mejzlík

28. června 2008 v 18:00
Narodil se 7.července 1951 v Třebíči. Je svobodný , bezdětný a vegetarián. V létě 2006 se účastnil Happy Festu společnosti Hare Kršna, kde předvedl několik modelů Kršnovských obleků. Jeho velmi úspěšnýmdivadelním počinem je nyní hra Troilus a Kressida Williama Shakespeara uváděná od 27.11.2006 v divadle Na Zábradlí v Praze. V rámci projektu Československé jaro 2007 účinkuje v dalších dvou inscenacích a to Cesta do Bugulmy a také Zázrak v černém domě , od pana Milana Uhdeho.
Miloslav Mejzlík
Miloslav Mejzlík

Hynek Skála

28. června 2008 v 17:56

Děti: Honza Skála, Eva Rubešová, Matěj Zik
Partner: zesnulá manželka Eva (později Eliška), Jiřina Rubešová, Andrea Rubešová, Hana Ziková, Dagmar Lacinová, Eliška Tůmová
Povolání: firma, podnikatel
Hynek je starý lamač dámských srdcí 2x ženatý. I přesto, že mu je k 50, pořád by nějaká starší žena chtěla. Se ženou a dvěma dětmi emigroval do Švýcarska, kde také zavinil autonehodu. Hynek je přítel Františka a Jiřiny Rubešových.

Alena Dusilová

28. června 2008 v 17:30
Děti: nemá
Partner: Petr Černý, Honza Skála, Doc.Strnad, Ludvík Strnad
Povolání: modelka, mluvčí nemocnice
Alena se svým bývalým mužům mstí. Nemá ráda když jí někdo opustí. Miluje hezké oblečení, krásu, peníze a pozornost. Je zvláštní, že se s ošklivou Sylvou Peckovou zkamarádila.
Anna Kulovaná Anna Kulovaná Anna Kulovaná

Anna Kulovaná

28. června 2008 v 17:10
Děti: nemá
Povolání: herečka, modelka
Anna Kulovaná se narodila 8. října 1981 v Praze. Žila pouze s matkou a sestrou, která se brzy odstěhovala do Českého ráje. Základní školu navštěvovala v Suchodech, kde také získala první zkušenost s modelingem. Jak sama řekla v jednom z rozhovorů, přišel do třídy během jedné hodiny jakýsi muž a ihned ho zaujala svojí výškou (nyní měří 182cm). U modelingu však zůstala jen pár týdnů a na střední školu nastoupila na taneční konzervatoř Duncan Center, kde úspěšně odmaturovala se svojí choreografií, kterou vymyslela přes noc.

V následujících letech se dvakrát hlásila na DAMU, nakonec se po konzervatoři rok věnovala francouzštině, ale nakonec začala studovat Vyšší odbornou hereckou školu v Praze (učitelé: Jitka Smutná a Jan Vlasák), kterou také úspěšně zakončila. Během svých studií hrála s zájezdovým divadlem Rity Jasinské po různých divadlech. Do televizní tvorby se dostala díky konkurzu.

Mezi její koníčky patří hlavně tanec, o kterém říká, že je její život. Dále plavání a také psaní básniček. Oblíbenými skupinami jsou Pink Floyds, Rolling Stones, ze zpěváků pak Cohen, Eric Clapton, Nohavica, Hana Hegerová a Marta Kubišová. Jak sama říká, sní o tom, že by jela do Afriky a žila v kmeni, ale musela by mít jistotu, že neonemocní či neumře.
Anna Kulovaná Anna Kulovaná Anna Kulovaná Anna Kulovaná

Dagmar Lacinová

11. června 2008 v 15:50
Rodiče: Eliška Tůmová a divadelní herec
Děti: nemá
Partner: Libor Šmíd, Hynek SKála, Jan Skála
Povolání: podnikatelka, zástupkyně ředitele firmy Premier Glass
Sexy dračice, která musí házet očkem po každém muži, který projde kolem. Ráda si hraje na chudinku, ale spíš je to taková "zlatokopka", která si usmyslela, že se dobře vdá. Nesnáší Zikovou a doc.Strnada. Miluje Honzu, ikdyž si to hodně zkazila podvodem ve firmě.

Laďka Něrgešová

11. června 2008 v 15:30
Rodiče: Jiří Rubeš, Libuše Pešková
Děti: je těhotná
Partner: Jaroslav Plesl
Povolání: herečka, moderátorka, dabérka
Narodila se 2.2.1976.
Po gymnáziu absolvovala soukromou vyšší odbornou školu herectví pod vedením Veroniky Žilkové, či Oldřicha Víznera.
Již během studia moderovala v rádiu Kiss a věnovala se dabingu.
Po absolutoriu nastoupila v Horáckém divadle v Jihlavě, kde si zahrála např. v Dostojevského Idiotovi, nebo dokonce v opeře Lazebník sevillský
V r. 2000 se vrátila do Prahy, kde moderovala v rádiu City, České televizi - pořad Letadlo a opět v rádiu Kiss. Nyní pokračuje v moderování v Rádiu Express. Kromě toho působí v Činoherním klubu V roce 2005 se objevila v roli Ingrid ve filmu režiséra Filipa Renče, Román pro ženy.
Společně s Ondřejem Brzobohatým moderovala první sérii Česko hledá SuperStar.
Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová Laďka Něrgešová

Jan Skála

11. června 2008 v 15:18
Rodiče: Eva (později Eliška) a Hynek Skálovi
Děti: nemá
Partner: snoubenka Marie Boháčková, Alena Dusilová, Andrea Rubešová, Dagmar Lacinová
Povolání: ředitel Premier Glass
Nejstarší syn Hynka Skály. Má dva mladší sourozence, Evu a Matýska. Je ředitelem Premier Glass a na lásku moc štěstí nemá. Studoval na Harvardu. V Americe má hodně přátel. Jeho bratranec je Viktor.
Saša Rašilov
Saša Rašilov

Saša Rašilov

11. června 2008 v 15:10
Rodiče: Saša Rašilov
Děti: Tonička a Pepička
Partner: Vanda Hybnerová
Povolání: herec, dabér
Narodil se 26. 7. 1972, studoval na hudebně-dramatickém oddělení pražské konzervatoře a na DAMU herectví. V letech 1991 - 1993 jsme ho mohli vidět ve Studiu GAG Borise Hybnera, v období 1994 - 2002 byl členem pražského Divadla Komedie, hostoval v Divadle E. F. Buriana a ve Spolku Kašpar. V současnosti hraje v Divadle Na zábradlí. Ve spolupráci s Divadlem v Řeznické připravil se svou ženou Vandou Hybnerovou tři autorské a režijní projekty - Kolotoč, Pokus Pes a Židle, spolu s ní také vytvořil pro divadlo Ponec představení Poslední dvě cigarety na motivy novely Horace McCoye - Koně se přece střílejí.

Po hostování na prknech Národního divadla se stal stálým členem jeho souboru - Cyrano z Bergeracu, Dobrý člověk ze Sečuanu, Lakomec, Naši furianti, Stísněná 22. V televizi si zahrál například ve filmech Nenávist, Lékárníkovic holka, Jak chutná láska a v seriálech Život na zámku nebo Nemocnice na kraji města po dvaceti letech. Ztvárnil také role v celovečerních filmech Šakalí léta (režie J. Hřebejk, 1993), Řád (režie P. Hvižď, 1994) a Samotáři (režie D. Ondříček, 2000). Velké úspěchy má též v dabingu, v roce 2003 získal Cenu Františka Filipovského za nejlepší dabing.
Saša Rašilov
Saša Rašilov
Saša Rašilov

VKV končí ...

7. června 2008 v 20:16
Nebojte, zkončili jen pro teď.
Prima je začne vysílat až od 1.července, hned co zkončí UEFA EURO 2008.