Duben 2008

Zdeňka Žádníková - Volencová

30. dubna 2008 v 15:49
Rodiče: maminka jí zemřela
Děti: Andrejka a Janička Žádníková
Partner: Radek Žádník
Povolání: herečka
Narodila se 25.10. 1974 ve znamení Štíra, je vdaná a má dcery Andreu a Janu (obě si zahráli v RP nebo VKV). Na DAMU vystudovala katedru loutkového a alternativního herectví, od roku 1996 je členkou souboru Dejvického divadla (Bratři Karamazovi, Příběhy obyčejného šílenství,Tři sestry, Kouzelná flétna). Má na kontě pět rolí v televizních pohádkách (např. O dobré a zlé vodě, Kašpárkovi rolničky) a jednu v televizním seriálu (Lékárníkovic holka), účinkovala také ve dvou filmech americké produkce (Melting Glass a Ann Frank). Váží si tolerance, vadí jí hloupost. Ke svému životu potřebuje rodinnou pohodu a sport. Baví jí cestovat, mučit rodinu zdravou výživou a její manžel. Má státnice z angličtiny a hraje na saxofon a příčnou flétnu.
(jedla007.blog.cz)

Ivana Sýkorová

30. dubna 2008 v 15:34
Rodiče: František Rubeš, Jiřina Rubešová
Děti: Tomáš Kučera, Lucka Hrušková, Štěpán Sýkora
Partner: Richard Sýkora, Lukáš Kratochvíl ... Miloš Kučera, Hruška, Pier de Van, Čestmír Vondráček, starosta Libor Šmíd
Povolání: máma v domácnosti
Ivanka byla jako mladá baletkou, otěhotněla a vdala se za Miloše Kučeru (Tomáš Valík) s kterým pak měla syna Tomáše. Rozvedla se a opět vdala za p.Hrušku, v té době otěhotněla s francouzem Pierem de Van a narodila se jí Lucka, Pier ji nikdy nevyděl.
Miluje Francii a balet. Nějakou dobu pracovala i jako překladatelka z francouzštiny v rodinné firmě Premier Glass a v kosmetickém salonu.
Ivana se pak dala dohromady s rodinným přítelem, právníkem Richardem Sýkorou, těsně před narozením jejich malého Štěpánka se tajně vzali.
O druhé svatbě jejího mladšího bratra Filipa se Simonou, měl Richard autonehodu, kterou nepřežil. Seznámila se s doktorem Kratochvílem, s kterým mělá krátky vztah. Je to první muž, kterého miluje po Ríšově smrti.
Teď bydlí s Tomášem, Luckou, Štěpánkem, Kratochvílem a jeho synem Davidem ve vile, v které bydlela s Ríšou.

Viktor Limr

30. dubna 2008 v 15:09
Děti: nemá
Partner: pediatrička Petra
Povolání: herec
Narozen 23. 7. 1974 v Ústí nad Labem. Vystudoval DAMU. Získal cenu Valtra Tauba, udělovanou nejlepším absolventům oboru činoherního herectví. Po studiu získal angažmá v Městském divadle Mladá Boleslav, kde hrál se Simonou Stašovou ve hře Sestup Orfeův a s Radkem Brzobohatým ve hře Pohled z mostu, dále byl 3 roky v angažmá v Divadle J.K. Tyla v Plzni - inscenace Hamlet. Nyní je v angažmá Švandova divadla na Smíchově. Hraje v několika inscenacích, např. Škola pro ženy, Sen noci svatojánské, Mobile Horror. Má hlavní roli ve hře Periferie. Hostuje v divadelním spolku Háta. Hraje na baskytaru v kapele Chichotaj.
(jedla007.blog.cz)

Lukáš Kratochvíl

30. dubna 2008 v 14:36

Děti: David Kratochvíl
Partner: exmanželka Marta Kratochvílová, Andrea Rubešová, Ivana Sýkorová
Povolání: neurochirurg
Lukáš se po dlouholetém manželství rozvádí kvůli milence Andree, které zachránil život. Románek netrval příliš dlouho. Při operaci Richarda Sýkory, který na následky havárie podlehl, se setkal s Rýšovou ženou Ivanou. S tou měl krátkodobý vztah. S Andreou se rozešel a s Ivanou taky.
Teď žije se synem Davidem ve vile Ivany (s Ivanou a jejími dětmi) jako spořádaný nájemník. Tajně se mu líbí Daniela Hartlová.

Je to holka

29. dubna 2008 v 18:44 Díly
Název: Je to holka
Datum: 29.4.2008
Ve zkratce:
Aničce se narodí Libuška, u porodu je i Petr, Andrea žárlí.
Kristýna zase cítí nohy.
TV Program:
Olinovi je z porodu na omdlení. Anna má ale naštěstí doprovod, je s ní Petr a Stáňa. U porodu nastaly komplikace a Petr má hrozný strach. Prosí Ludvíka, aby mu zjistil, co se děje. Ludvík se na něj zlobí…
Andrea je rozhodnuta vyplácet Anně a Petrovi rentu. Rubeš s tím ale nesouhlasí. Andrea žádá Kristiána, aby svému otci vysvětlil, že by měl jít do zaslouženého důchodu. Na jeho místo potřebuje energického člověka…
Kristýna má radost, že se jí obnovuje cit v nohách. Kratochvíl i Wagner mají optimistické předpovědi. Kristýna je přesvědčena, že jí pomohl Vojta…
Jan se po telefonu domlouvá s Viktorem, že půjdou zapít Petrovu holčičku. Říká mu, že Petr je šťastný a že na Andreu vůbec nemyslí. Andrea to ale slyší…
Helena říká matce, že jí domluvila večer s Hynkem. Má to ale jeden háček. Hynek chce, aby šla Helena taky. To se Elišce vůbec nelíbí…
Petr se od Rubeše dozvídá, že Andree naletěl. Je z toho v šoku…

Strach

29. dubna 2008 v 18:27 Díly

Rodokmen

29. dubna 2008 v 18:17

Fotografie

29. dubna 2008 v 18:04 Fotogalerie
|| Dvojce ||
|| Různé ||
|| Rodokmen ||

Dana Morávková

29. dubna 2008 v 17:12
Rodiče: Morávek (umřel, když jí bylo 14)
Děti: syn Petr
Manžel: hudebník Petr Malásek
Povolání: televizní a divadelní herečka, moderátorka, choreografka
Vystudovala herectví a choreografii, s manželem Petrem Maláskem má syna Petra. Koníčkem je pro ni její povolání. Má na kontě značný počet rolí ve filmech a televizních inscenacích (např. Romeo a Julie na vsi, Z pekla štěstí, Andělská tvář, Van Helsing), v současné době hostuje v Divadle bez zábradlí, v televizi Prima moderovala Prima Jízdu.
Ráda tráví volný čas s rodinou. Potěšíte ji Ravelovým Bolerem a sklenkou šampaňského. Nesnáší závist a zlomyslnost, snaží se ale nedat si kazit náladu. Největší radost jí dělá syn, manžel a práce. Své životní krédo - žádný strom neroste do nebe, doplňuje heslem: když jde člověk nahoru, má se chovat tak, aby se k němu ostatní chovali slušně, až bude padat dolů.
(mar-kety.blog.cz)

Andrea Rubešová

29. dubna 2008 v 17:04
Rodiče: František Rubeš, Jiřina Rubešová
Děti: Kristýna Lišková (+ 1x potratila)
Partner: Martin Liška (rozvod), Robert Krátký, Hynek Skála (rozvod), Lukáš Kratochvíl, Petr Černý
Povolání: podnikatelka
Nejstarší dcera manželů Rubešových. Je bohatá, zlá a pomstychtivá. Je 2x rozvedená a má dceru Kristýnu. I Regina (z RP II) ji za její zlobu potrestala tím, že Andreu postřelila a několik měsíců si to musela vyležet v nemocnici.
Život jí zachránil doktor Kratochvíl, s kterým pak měla dlouhodobý vztah. Podvedl ji s její sestrou Ivanou, která se do něj zamilovala. Po dlouhé "rvačce" dvou zamilovaných sester se Kratochvíl ocitl sám, nechtěl být ani s jedno a sestry se udobřily.
Nyní má románek s právníkem Petrem Černým, který celé rodině zařizuje dědictví z Anglie.
Část Rubešovic dědictví po Jiřím Rubešovi měla dostat po vypršení lhůty ona, ale poté se našli dokonce dva dědicové. Takže kdo dostane část dědictví po tetě Kateřině?

Daniel Bambas

29. dubna 2008 v 16:50
Rodiče: Daniela Bambasová (seriálová Petrova máma Milada)
Děti: nemá
Partner: ano
Povolání: herec v divadle a seriálu
Daniel Bambas vystudoval DAMU u Borise Rösnera.Hrál ve filmu Bolero. Účinkoval v divadle Bez zábradlí v muzikálu Cikáni jdou do nebe.

V současné době je v angažmá divadla Na Vinohradech, kde jsme ho mohli vidět ve hře Magbeth a ve hře Tango sólo, nyní účinkuje v muzikálu Do naha, ve hře Výměna, Shakespeare v Holywoodu a zkouší na premiéru Richarda II.

Kromě jiného se věnuje také dabingu. Popularitu zejména něžného pohlaví mu získala role právníka v seriálu Velmi křehké vztahy.
(www.osobnosti.cz)
Daniel Bambas
Daniel Bambas |
Petr Černý

29. dubna 2008 v 16:42
Rodiče: p.Černý, Milada roz.Raisová
Děti: Libuška Rubešová
Partner: bývalá snoubenka Anna Pešková, nyní Andrea Rubešová,
Povolání: právník
Bydlí s dědečkem právníkem, Vilémem Raisem a žije si svůj život. Matka Milada se mu občas hodně plete do života. Petr miluje Anču Peškovou, kterou opustil, protože si myslel, že mu byla nevěrná. Chodí s Andreou a snaží si na kauci dědictví Rubešů, na které pracuje už od samého počátku, vydělat peníze na svojí vlastní právnickou kanceláři a další peníze pro dcerku Libušku. Částečně pracuje ve firmě Rubešů, u svého kamaráda Honzy.

Hana Holišová

29. dubna 2008 v 16:10
Rodiče: Evžen Holiš, Hana Horká
Děti: nemá
Partner: ano
Povolání: herečka v seriálu a muzikálech, zpěvačka
Rozhodla se pro studium Střední pedagogické školy v Boskovicích. Byla přijata jako studentka činoherního herectví na brněnské JAMU. Nadále se však věnovala zpěvu i tanci. Zkušenosti získala i ve folkovém souboru a doommetalové skupině, jichž byla členkou. Upozornila na sebe výkony ve školních představeních JAMU: Král Ubu, Kdyby 1000 klarinetů, Mejdan na písku...
Jejím sólovým debutem v "kamenném" divadle byla role Kathy Seldenové v muzikálu Zpívání v dešti, kterou nastudovala v Mahenově divadle v Brně. Vystupovala také ve slovenském nastudování muzikálu Hair a zúčastnila se zahraničního turné muzikálu Jesus Christ Superstar s MdB. Brzy poté se přesídlila do Prahy, kde získala roli Aleny v muzikálu Noc na Karlštejně. Právě za tuto roli byla nominována na cenu Thálie 2004.
Hostuje v divadle Bolka Polívky v inscenacích Už troubějí a Variace na chlast a v brněnském G-studiu v inscenaci Habad'ůra.
Od 1. 12. 2005 je ve stálém angažmá v Městském divadle Brno.
Od podzimu 2007 hraje v inscenaci Sliby chyby v pražském divadle Pod Palmovkou.
Obrázek “http://www.hana-holisova.wz.cz/hanka2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.hana-holisova.wz.cz/hanka8.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.hana-holisova.wz.cz/35488.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.hana-holisova.wz.cz/hanka.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.hana-holisova.wz.cz/odysseia2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
(www.hana-holisova.wz.cz)

Anna Pešková

29. dubna 2008 v 16:02
Rodiče: Jiří Rubeš, Libuše Pešková
Děti: Libuška Rubešová
Partner: bývalý snoubenec a táta Libušky, Petr Černý
Povolání: zdravotní sestra
Anča se narodila kolem roku 1982.
Vychovávala ji máma samoživitelka, Libuše, která milovala Francii a živila se tím, že překládala francouzské knihy.
Anička je zdravotní sestřička v břevnovské nemocnici. Má kamarádku Stáňu a obdivovatele doktora Ludvíka, kteří ji vždy podržili i při smrti své milované maminky.
Anča se seznámila s právníkem Petrem Černým, který ji částečně pomohl najít tátu, Jiřího Rubeše. Zjistili, že její teta Kateřina z Anglie ji přenechala půlku dědictví, které mělo patřit potomkům Jiřího, o které se má dělit s nevlastním bratrem Filipem.
S Petrem se zasnoubili a plánovali svatbu na 4.září. Týden před termínem jim to začalo skřípat,kvůli tomu že si myslela že zdědila nemoc po matce. Ve skutečnosti zjistila, po měsíci rozchodu s Petrem, že je těhotná. Všichni ji podrželi ikdyž ji čekal stejný osud jako její mámu - samoživitelka s dcerkou Libuškou, nebo ne??
Obrázek “http://www.hana-holisova.wz.cz/mag1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.hana-holisova.wz.cz/pouta1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.hana-holisova.wz.cz/pouta14.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.hana-holisova.wz.cz/vztahy26.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Postavy / Herci

28. dubna 2008 v 21:12 Postavy
|| MUDr.Bořivoj Wágner || Martin Zounar ||
|| Viktor Švarc || Petr Vondráček ||
|| Hana Ziková || Petra Špindlerová ||
|| Eliška Tůmová || Dagmar Bláhová ||
|| MUDr.Helena Lacinová || Eva Novotná ||
|| Pavel Vaněk || Filip Blažek ||
|| Václav Karásek || Jan Maléř ||
|| MUDr.Ludmila Strnadová || Jana Brejchová ||
|| Doc.MUDr.Ludvík Strnad || Oldřich Vízner ||
|| Ing.Robert Krátký || Jan Révai ||
|| MUDr.Evžen Hartl || Petr Motloch ||
|| Mgr.Daniela Hartlová || Iva Kubelková ||
|| František Rubeš || Jan Kačer ||
|| Jiřina Rubešová || Lenka Termerová ||
|| Ilona Kudrnová || Hana Baroňová ||
|| Oskar Prokeš || Filip Rajmont ||
|| Sylva Pecková || Alice Bendová ||
|| Kristián Lang || Martin Preiss ||
|| Kristýna Lišková || Silvie Koblížková ||
|| Max || Jan Plouhar ||
|| David Kratochvíl || Jan Hofman ||
|| Štěpán Sýkora || Jana Žádníková ||
|| Matěj Zik || Martin Minařík ||
|| František Rubeš || Kvido Dvořák ||
|| Lucie Hrušková || Johanna Krtičková ||
|| Tomáš Kučera || Lukáš Vacek ||